160243-2026 - Resultat
Sverige – Undervisning och utbildning – Utbildning och övningsinsatser inom beredskap
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbildning och övningsinsatser inom beredskap
BeskrivningBorås Stad inbjuder Anbudsgivare att inkomma med anbud gällande på Utbildning och övningsinsatser inom beredskap.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001