2. Förfarande
Förfarande
Titel: Roterande elmaskiner
Beskrivning: kolborstar, filter, teknisk support till roterande elmaskin ombord på fartyg
Intern identifierare: 24-00265
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Direktupphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 31161000 Delar till elektriska motorer och generatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000