160322-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Tandtekniska tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTandtekniska tjänster
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierareUPP 2025/821
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85130000 Tandläkarvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000