2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Underhåll och nyinstallation av släcksystem
Beskrivning: Extern remiss inför upphandling av ramavtal avseende underhåll och nyinstallation av släcksystem.
Intern identifierare: 24/01563
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Ytterligare klassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning