2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fällningskemikalie Ekoflock 90 eller likvärdig polyaluminiumklorid
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av fällningskemikalie Ekoflock 90 (eller likvärdig polyaluminiumklorid) till VA-verksamheten inom Tingsryds kommun.
Intern identifierare: 25-024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24958200 Flockningsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000