See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekologitjänster - naturvårdsåtgärder i vattenmiljöer
Beskrivning: Norrköpings kommun i samarbete med Finspångs kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande Ekologitjänster - naturvårdsåtgärder i vattenmiljöer. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106950:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster