160415-2018 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Byggteknisk projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Område Stockholms län Ledning och besiktning
Referensnummer: 1516/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71541000 Byggteknisk projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fortifikationsverket inbjuder er att lämna ansökan för att för att få avge anbud i Fortifikationsverkets upphandling avseende ramavtal Ledning och besiktning Stockholms län. Avtalet är avsett för Fortifikationsverkets lokala verksamheter