160465-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – Lastbil med påbyggnad Cameleont
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil med påbyggnad Cameleont
BeskrivningRonneby Miljö och Teknik AB upphandlar lastbil med flakväxlare s k Cameleont
Intern identifierare26/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000