16047-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städavtal Slussens projektkontor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädavtal Slussens projektkontor
BeskrivningUpphandlingen omfattar tillhandahållande av tjänster avseende lokalvård för Slussens projektkontor.
Intern identifierareE2025-01243
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStädavtal Slussens projektkontor