160470-2018 - ÄndringSverige-Huddinge: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multifunktionsskrivare
Referensnummer: 690-1.4.2-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av multifunktionsskrivare, dvs skrivare, kopiator och skanner med follow me print funktioner. Service och underhåll av skrivarna ska ingå.