160559-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbeten för järnvägar – Spår och- växelbyte Kil-Torsby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpår och- växelbyte Kil-Torsby
BeskrivningSpår och- växelbyte Kil-Torsby
Intern identifierareKOM-416867
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45234100 Anläggningsarbeten för järnvägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpår och- växelbyte Kil-Torsby