160567-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse reparationer och underhåll – Svets- och reparationsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSvets- och reparationsarbeten
BeskrivningUppdraget omfattar reparations-, svets- och mekaniska arbeten på containrar som används inom Kretslopp Sydosts återvinningscentraler.
Intern identifierare26KLSO14
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000