160603-2021 - ResultatSverige-Stockholm: E-lärande
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
E-utbildning och informationsfilm
Referensnummer: 20-19974
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80420000 E-lärande
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar produktion av e-utbildningar och informationsfilmer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80521000 Utbildningsprogram, 92111000 Film- och videoproduktion, 92111250 Produktion av informationsfilm
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen