160665-2026 - Resultat
Sverige – Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling – 2 Skotare Naturbruksgymnasiet Slotte
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2 Skotare Naturbruksgymnasiet Slotte
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av två (2) stycken skotare inklusive serviceavtal till Slottegymnasiet Naturbruksprogrammet i Ljusdal. 2 skotare ska avyttras, bytas in.
Intern identifierare15981
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare2 Skotare Naturbruksgymnasiet Slotte