Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun bjuder härmed in till att inkomma med ansökan om att delta i upphandlingen av konsulttjänster för verksamhets- och organisationsutveckling, projektledning, ledarskap, medarbetarskap och konsultmäklare.