160877-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rengörings- och polermedel – Hygien och städprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHygien och städprodukter
BeskrivningUppdraget omfattar ramavtal avseende hygien och städprodukter.
Intern identifierareORU 2026/00304
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000