2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sekvenseringsutrustning
Beskrivning: Med denna RFI önskar Region Örebro län veta vilka sekvenseringsinstrument marknaden kan erbjuda som klarar sekvensering av det humana och mikrobiella genomet.
Intern identifierare: MT2025-0019
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning