Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: UH 2021/94
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandlingen omfattar tre uppdragsområden:
Revisionsintyg för forskningsprojekt finansierade av amerikanska federala medel
Revisionsintyg för externfinansierad verksamhet respektive konsultation
Internrevisionstjänster
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 3
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 3
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79210000 Redovisning och revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen