2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicearbeten och mindre entreprenader - Undertak
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande undertaksarbeten såsom plåtkassetter, plattor i bärverk, hygienplattor i bärverk, samt montering av ljudabsorbenter. I samband med undertaksarbete kan även nedmontering av armaturer, detektorer och don ingå i arbetet.
Intern identifierare: N050U25-277
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45421146 Montering av undertak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Servicearbeten och mindre entreprenader - Undertak