See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: LC-MS/MS instrumentering och förbrukningsmaterial för provberedning och analys av immunosuppressiva läkemedel
Beskrivning: Upphandlingen avser en upphandling inkluderande LC-MS/MS instrumentering och förbrukningsmaterial för provberedning och analys av immunosuppressiva läkemedel.
Intern identifierare: K 2024-4618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsutvärdering
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: K 2024-4618-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: K 2024-4618-4
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: K 2024-4618-5
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: K 2024-4618-7