2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI inför upphandling av ERA-utrustning till hörselverksamheten
Beskrivning: Utrustning för klinisk hjärnstamsaudiometri ERA: ABR (luft- och benledd), ASSR och VEMP
Intern identifierare: RS2024-01457
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning