161061-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Tekniska konsulttjänster avseende Måleri
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster avseende Måleri
BeskrivningRamavtal för tekniska konsulttjänster avseende Måleri.
Intern identifierare2025MKB-1786
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000