See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal större markarbeten
Beskrivning: Stenungsunds kommun bjuder in intresserade anbudsgivare till anbudsgivning i rubricerad upphandling. Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsdokumentet i sin helhet.
Intern identifierare: 2025-546
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000