161217-2024 - Resultat
Sverige – Kirurgiska implantat – DBS - Deep Brain Stimulation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDBS - Deep Brain Stimulation
BeskrivningNy upphandling 2023 DBS 2+1+1 år
Föregående meddelande012821-2023
Intern identifierareK 2023-5848
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33184100 Kirurgiska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDBS
BeskrivningDBS (Deep brain stimulation)
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerella krav
BeskrivningRamavtal med 3 leverantörer