161239-2021 - ÄndringSverige-Sundsvall: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anläggningsinformationssystem
Referensnummer: MSVAB-2020-00109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
MIttSverige Vatten & Avfall inbjuder att inkomma med ansökan om att lämna anbud på bolagets behov av ett anläggningsinformationssystem.