2. Förfarande
Förfarande
Titel: Referensräler
Beskrivning: Inköp av ny referensräl/referensreflektor
Intern identifierare: KOM-416810
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34941000 Räler och tillbehör till dessa
Ytterligare klassificering (cpv): 34946110 Järnvägsräls
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Referensräler