2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för undersökningsmöbler för ögonsjukvård.
Beskrivning: Detta är ett dynamiskt inköpssystem för undersökningsmöbler som används inom ögonsjukvård.
Intern identifierare: STE 2409-0378
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000