161264-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Long read sequencer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLong read sequencer
BeskrivningThis procurement covers a Long read sequencer ((herein referred to as The System) , as specified in the RFT. For further information about the background and purpose for this procurement, please refer to appendix 1.
Intern identifierareEUI 26 013
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000