2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kemikalier till Käppalaförbundet
Beskrivning: Käppalaförbundet kommer handla upp ett antal processkemikalier det närmaste halvåret och vill ha leverantörerernas synpunkter på några frågor innan vi går ut med förfrågningsunderlag. Vi uppskattar verkligen om ni tar er tid att fundera på frågeställningarna och komma in med kommentarer. Se bifogad fil för detaljer. Frågor ställs till johan.arstrom@kappala.se
Intern identifierare: KF2024-076
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier, 65000000 El-, vatten- och energiverk