161386-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersöknings- och säkerhetstjänster – Personskyddsväktare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonskyddsväktare
BeskrivningSveriges radio upphandlar väktare för personskydd.
Intern identifierareSR2613
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000