161457-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Anläggningsarbeten på SÖRABs anläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Anläggningsarbeten på SÖRABs anläggningar
BeskrivningSÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende ramavtal för anläggningsarbeten som schakt, asfaltering och ledningsläggning etc. på SÖRABs anläggningar. Avtalstiden är 2 år med möjlighet till 1+1 års förlängning. Anbudsgivaren har möjlighet att före anbudslämnande besöka SÖRABs anläggningar, planerad tid för visning är vecka 12. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierareUH2025-11
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Anläggningsarbeten på SÖRABs anläggningar