2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slutsteg
Beskrivning: Upphandling av 4 st slutsteg till radarmätsystem.
Intern identifierare: FOI-2026-183
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32233000 Radiofrekvensförstärkare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000