2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elbuss
Beskrivning: Elbuss för transport av passagerare från färjor och terminaler.
Intern identifierare: 24/248
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000