161519-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: IP-telefoni
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni 2017.
Referensnummer: KSN-2016-2491
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64215000 IP-telefoni
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Telefoni som tjänst.