Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel och andra förnödenheter
Referensnummer: KS 17-2324
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar web-beställning och leverans av ett brett och varierat utbud av livsmedel och övriga förnödenheter i enlighet med leverantörens sortiment.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde, Norrtälje
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde, Hallstavik
Del nr: 2
Anbudsområde, Rimbo
Del nr: 3
Anbudsområde, Väddö
Del nr: 4
Anbudsområde, Edsbro
Del nr: 5
Anbudsområde, Bergshamra
Del nr: 6