161626-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Underhåll av bojar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bojservice runt Sveriges kust
Referensnummer: 18-01330
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50246200 Underhåll av bojar
II.1.4.
Kort beskrivning
Bojservice runt Sveriges kust.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: Leveransort Norr: Luleå
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bojservice.
Del nr: Leveransort Norrmellan: Gävle
Bojservice
Del nr: Leveransort Nordost: Oxelösund
Del nr: Leveransort Sydost: Oskarshamn
Del nr: Leveransort Väst: Rönnäng