161678-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Presentkort
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresentkort
BeskrivningPresentkort avseende gåvor till främst anställda i Malmö stad.
Intern identifierareSTK-2025-1264
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePresentkort