2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Förfrågan avseende Servicekostnad vid hyra av Kaffeautomater
Beskrivning: Behöver information om vad serviceavtalet kommer att kosta
Intern identifierare: HS-2026-0541
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater