See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pellets
Beskrivning: Leverans av pellets.
Intern identifierare: 2025-1757
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren
Beskrivning: X
Intern identifierare: 1832324-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (2) (1)
Beskrivning: x
Intern identifierare: 1832325-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1832326-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Pellets (1)
Intern identifierare: 1832327-3