161792-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetsprogramvara – Informationstjänst Sårbarheter 2026 - Flexera
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformationstjänst Sårbarheter 2026 - Flexera
BeskrivningRamavtalet avser att tillgodose Försäkringskassans behov av Flexera Software Vulnerability Research licenser.
Intern identifierareFK 2026/006409
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48730000 Säkerhetsprogramvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInformationstjänst Sårbarheter 2026 - Flexera