161816-2022 - ResultatSverige-Växjö: Värmeväxlare och kondensorer för luft eller andra gaser
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flue gas coolers for Sandvik 3 Flue Gas Condensating Plant
Referensnummer: 19/54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42511000 Värmeväxlare och kondensorer för luft eller andra gaser
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen