161884-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Delar och tillbehör till datorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverks- och nätsäkerhetsprodukter med tillhörande programvara samt Kompetensstöd, SLL835
Referensnummer: 18/35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30237000 Delar och tillbehör till datorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Nätverks- och nätsäkerhetsprodukter med tillhörande programvara samt Kompetensstöd, SLL835.
Denna upphandling avser ett ramavtal med förnyad konkurrensutsättning.