2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjulgrävmaskin till Nifsarpsskolan
Beskrivning: Upphandlingen omfattar x
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001