161982-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Skogsvårdstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsvårdstjänster
BeskrivningUpphandling omfattar skogsvårdstjänster för Håbo kommun.
Intern identifierareUH-25-47962
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkogsvårdstjänster