2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av reservkraftaggregat
Beskrivning: Leverantör ska utföra förebyggande underhåll och åtgärda eventuella fel som uppkommer vid servicetillfällen.
Intern identifierare: 24/259
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532300 Reparation och underhåll av generatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31160000 Delar till elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31682500 Reservelektricitetsaggregat, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 50532100 Reparation och underhåll av elektriska motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000