161996-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av skolor – Städtjänster Rydsområdets skolor och förskolor samt Arenaskolan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Rydsområdets skolor och förskolor samt Arenaskolan
BeskrivningStädtjänster Rydsområdets skolor och förskolor samt Arenaskolan. Städningen består av daglig städning, golvvård, storstsädning och fönsterputsning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111396:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning