16203-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diskmaskiner för storkök – Service och installation av storköksutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och installation av storköksutrustning
BeskrivningAlvesta kommun, tillsammans med Allbohus Fastighets AB, inbjuder till att lämna anbud på upphandling av service och installation av storköksutrustning, enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierare2023-11
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42959000 Diskmaskiner för storkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000