2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för Skolval och skolskjuts
Beskrivning: Systemstöd för att administrera ansökningar och beslut om skolskjuts och skolval.
Intern identifierare: 2024/9885 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 38221000 Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande), 75121000 Utbildningsadministration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000