16208-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Provrör – Filterrör för rening och koncentrering av DNA-prov
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilterrör för rening och koncentrering av DNA-prov
BeskrivningRamavtal avseende Filterrör för rening och koncentrering av DNA-prov
Intern identifierareA384.703/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192500 Provrör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFilterrör för rening och koncentrering av DNA-prov