2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell leasing av fordon
Beskrivning: Alvesta kommun inbjuder till att lämna anbud på upphandling avseende finansiell leasing av fordon, enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierare: 2023-489
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000